Nasze portfolio

Sortuj produkty
sortuj wg :

Miejsce, w którym zamawiamy obraz powinniśmy wybrać przede wszystkim oceniając już wykonane przez kogoś prace - także nie pisząc zbyt dużo, oglądajcie i oceniajcie czy podołamy przy realizacji waszego zamówienia! :)

 

 

OBRAZ OLEJNY: 

Osobiście każdemu polecam wybór właśnie portretu malowanego farbami olejnymi - warunkiem jest oczywiście super zdjęcie! 

plusy: bardzo realistyczne oddanie zdjęcia, świetnie oddane detale, bardzo duża trwałość koloru 

minusy: czas schnięcia każdej warstwy (kilka-kilkanaście dni)

  

 

 

 

OBRAZ AKRYLOWY: czyli wszystko od portretu, przez pejzaż, malarstwo nowoczesne, abstrakcje, architekturę, postacie z filmów i bajek, aż po akt :)

Obraz akryloway wyróżnia się malarskim stylem, wyraźnie widać pociągnięcia pędzla! :)

plusy: bardzo szybkie schnięcie farby, duuuży wachlarz kolorów

minusy: czasem trzeba nałożyć milion warstw żeby uzyskać dobre krycie, nie da się też nimi namalować super realistycznego obrazu

 

 

 

 

IKONY/OBRAZY RELIGIJNE: to bardzo wdzięczny temat, efekt zawsze jest taki jaki powinien być, nie ma tutaj zbyt dużo miejsca na pomyłki. Najlepszą częścią malowania ikony jest moment dodawania złota, każdego złota: w proszku, w paście, w płatkach czy po prostu złotej farby - można trochę artystycznie poszaleć :))

 

 

OBRAZ NOWOCZESNY: czyli pomieszanie i poplątanie baaaaardzo różnych technik - akryl z tuszem, tusz ze złotkiem pod każdą postacią, akwarele z akrylami i tak dalej!

 

 

 

 

AKWARELA: efekt rozlanej farby, który możemy uzyskać i na papierze i na płótnie - potrafi stworzyć świetne, dziecięce i kobiece dekoracje do wnętrz. 

Akwarela posłużyła nam już wielokrotnie do tworzenia ilustracji na indywidualne zamówienia firm dziecięcych, było też kilka ilustracji, które były tworzone z zamysłem ozdabiania książek - jednak zdecydowana większość trafiła do pokoików dziecięcych :)

 

 

 

 

Brak produktów do wyświetlenia

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl